Térképek

Tételek száma: 208

17402.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1953 Szegvár és környéke katonai térkép 50x46 cm
17403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1920 Párizs térképe, másik oldalán a város látnivalóinak térképével, kétoldalas, kisebb sérülésekkel, ragasztott, 43x57 cm
17404.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar
17405.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb.
17406.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1938 Csehszlovákia néprajzi térképe, 1 : 2.000.000, Bp., Stoits György kiadása, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 30x50 cm
17407.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm
17408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Andreas Cellarius (1596-1665) Haemispharium Stellatum Australe Antiquum - Az ókori déli csillagfélteke. Színezett rézmetszetű éggömb térkép, csillagtérkép. Megjelent Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica Amsterdam, 1708. Gereardum Valk - Petrum Schenk. Régi restaurálással. 504x432 mm, lapméret 560x476 mm / Andreas Cellarius (1596-1665) Haemispharium Stellatum Australe Antiquum - Ancient Southern Celestial Hemisphere Star Chart This celestial map is a creation of Andreas Cellarius, a renowned Dutch-German cartographer. It was originally published in the "Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica" in Amsterdam in 1708. The chart has been restored in the past centuries, 504x432 mm
17409.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
17410.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

4 db régi Olaszország-térkép: Felső Olaszország, Az olasz háború térképe, Trieszt, Velence. Változó állapotban, sérülésekkel, 27x19 cm és 41x52 cm között.
17411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1985 A Föld felszíne, nagyméretű térkép / poszter, Bp., Kartográfiai Vállalat, kis lapszéli sérülésekkel, 67x97 cm
17412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Székelyföld 1941-es térképének reprintje, minimálisan sérült, foltos, 82,5x67 cm
17413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft