Térképek

Tételek száma: 208

1910 Miskolc város belterületének kalauzoló térképe 1:11.765. Miskolc, Vászonra kasírozva. 405x290 mm széles margókkal, vászonra kasírozva
17390.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Herner János (szerk.): Erdély és a részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szeged, 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17392.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1966 G. Freytags Karte von Österreich-Ungarn / Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, 1914-es térkép reprintje, a hajtások mentén szakadt, a sarkain ragasztásnyomokkal, 72x107 cm
17393.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel
17394.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17395.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

17396.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Magyarország áttekintő úttérképe. I. Darabterhelési térkép, II. Tonnaterhelési térképe, III. Célforgalmi térkép. Mindegyik térkép 4 szelvényen (egyenként 70x94 cm Összesen 12 szelvény, Egészvászon mappában
17397.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1920-1930 Szatmárnémeti (Satu Mare) és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, lapszéli sérülésekkel, 63x47 cm
17398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
17399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
17400.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1939 Egyetemes és magyar történelmi térképek, egy lapon össz. 13 db térkép, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, teljes méret: 70x99 cm
17401.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft