Térképek

Tételek száma: 208

2 db Tállya topográfiai térkép: 98-442 és 98-444, 1:10000, 1991
17364.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

17365.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

17366.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1910 Nagyszeben (Hermannstadt, Sibiu) és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x54 cm
17369.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17370.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17371.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17372.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Oláh Miklós: Magyarország leírása 1536. Nagy-Magyarország térkép, rajta kézi kiegészítésekkel, kissé viseltes állapotban, 45x62 cm
17373.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17374.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1890-1910 Budapest térképe, nagyméretű térkép, vászonra kasírozva, viseltes állapotban, körbevágva, 109x97 cm
17375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930 Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
17376.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft