Térképek

Tételek száma: 208

1922 "Harta Judeţului Alba de Jos. Intocmitáde de E. Reiber", Alsó-Fehér megye térképe, Összeállította E. Reiber, 1:200.000, Cluj/Kolozsvár, Minerva S.A.,(Lit. Baga), román nyelven, hajtott, 43x55 cm
17243.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1924 Meyers Geographischer Handatlas. 92 Haupt - und 99 Nebenkarten mit alphabetischem Namenverzeichnis. Leipzig, 1924, Bibliographisches Institut, 4 p.+92 t. +184 p. Német nyelven. Gazdag térkép-anyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, régi bélyegzésekkel, egy kijáró térképpel.
17244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 Szécsi Ferenc: Statisztikai - földrajzi világatlasz. 64 színes térképpel, táblázatokkal. Bp., é.n., Universum, ("Élet"-ny.), 1 (Magyarország térképe) t.+78+(1) p.+ 23 (63 térkép 23 sztl. levélen) sztl. lev. +63+(1) p. Színes térképekkel, köztük több kétoldalas. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17245.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910-1915 Magyarország vasúti térképe, Bp., Posner és Fia térképészeti intézete, reklámokkal, kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 30x46,5 cm
17246.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1954 Szegvár és környékének térképe, a Magyar Néphadsereg Vezérkara oktatótérképe, 1 : 50.000, ceruzás feljegyzésekkel, jelölésekkel, 47,5x46,5 cm
17247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyarország autóbuszhálózata 1970-71, 1971-72, 1972-73, 3 db nagyméretű térkép, 66x68 cm
17248.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Békéscsaba és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé foltos, 67x49 cm
17249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17250.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

5 db magyar történelmi térkép: Az olygarchikus Magyarország 1301-1310.; Magyarország pénzügyigazgatási térkép 1308-1382.; A magyar és török végvárak 1576-ban; stb. Változó állapotban, 17,5x23 cm körül.
17251.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db Erdély + 7 db Csehszlovákia, Tátra turistatérkép (össz. 9 db), vegyes állapotban
17252.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

5 db történelmi térkép: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor; IV. Kreszimir Péter Horvát és Dalmát Királysága 1070 körül; III. Béla birodalma; A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben; IV. Béla birodalma 1260 táján. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, az egyik térképen kézzel írt feljegyzésekkel, kisebb foltokkal, 17x25 cm körül
17253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 db szovjet/orosz térkép: Oroszország és a környező országok, Moszkva, Rosztov-na-Donu, Harkov (Harkiv). Vegyes méretben és állapotban.
17254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft