1924 Meyers Geographischer Handatlas. 92 Haupt - und 99 Nebenkarten mit alphabetischem Namenverzeichnis. Leipzig, 1924, Bibliographisches Institut, 4 p.+92 t. +184 p. Német nyelven. Gazdag térkép-anyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, régi bélyegzésekkel, egy kijáró térképpel.