Térképek

Tételek száma: 208

Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 melléklettel. Bp., 1930, M. Kir. Állami Térképészet. Papírkötésben, jó állapotban.
17230.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1938 Magyarország új északi határvidéke, I. nyugati rész, keleti rész a hátoldalon, a Pesti Hírlap térképe, szakadásokkal, 42×56 cm
17231.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1943 Szabadka (Subotica) és környéke, német katonai térkép (Karte des Nordwestbalkan Blatt Nr. 21/4), 1 : 50.000, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 68,5x48 cm
17232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13

cca 1900 Közép-Európa helyőrségeinek térképe + a Földközi-tenger partvidékének térképe, 2 db melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, kis lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 24x41,5 cm és 24x48 cm
17233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1985 Sopron belvárosa, orientáló grafika, rajzolta: Sulyok Gabriella, grafikus térkép, hátoldalán idegenforgalmi tájékoztatók, reklámok, lapszéli sérüléssel, 47x67 cm
17234.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3 db régi térkép: A Török Birodalom legnagyobb kiterjedése a XVII-ik században; Graecia (Görögország); Italia (Olaszország); rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., változó állapotban, 28,5x35 cm körül
17235.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar állam postatérképe 1750-1850 (rajta jelölve az 1942-ig visszacsatolt területek is), 1 : 1.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 72,5x51,5 cm
17237.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1928 Máramaros-sziget és Sniatyn (Galizia, Bukovina) térképe, M. Kir. Állami Térképészet kiadása, szakadással, 87,5x62 cm
17238.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

cca 1930 Tanganyika volt Német-Kelet-Afrika térképe . Báró Huszár László 1926-1927. évi vadászexpedíciójának áttekintő térképe, 35x36 cm
17240.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[A cs. kir. térképészeti intézet képes árjegyzéke] Preisverzeichnis der Kartenwerke und sonstigen Erzeugnisse des k.u.k. Militärgeographischen Institutes in Wien, Wien 1899. 3 + 8 kih tábla Kiadói papírkötésben
17241.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kogutowicz zsebatlasza 1922-1926. évek egybe kötve. Új sorozat, II-V.. évf. Szerk.: Bátky Zsigmond és Kogutowicz Károly. Bp., 1921-1926, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya,190p. 116p + 1 kih t., 116p + 1 kih t, 96p+1kih t, 178p+1 kih t. . Haránt-alakú egészvászon kötésben.
17242.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft