Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 80

20667.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Michael Mann: Geschichte der Macht. Erster Band. Von den Anfängen bis zur Griechischen Antike. ,,Theorie und Gesellschaft" Band 15. Frankfurt-New York, 1994, Campus, 411+(2) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20670.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Catharine A. MacKinnon: A feminizmus változásai. Előadások életről és jogról. Ford.: Borsody Gyöngyi. Bp., 2001, Pont. Kiadói papírkötés, kissé karcos borítóval, a hátsó borítón kis sérüléssel.
20671.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Max Wirth: Grundzüge der National-Oekonomie I-IV. Köln, 1869-1881, Verlag der M. DuMont-Schauberg'schen Buchhandlung. Német nyelven. I. kötet 5. kiadás, II. kötet 3. kiadás, III. kötet 2. kiadás, IV. kötet 1. kiadás. Korabeli aranyozott gerincű, bordázott félbőrkötés, sérült gerincekkel (III. kötet gerince hiányzik), kissé kopott borítókkal, márványozott lapélekkel.
20673.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20674.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

20675.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

20676.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

A Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalatának társadalomtudományi témákkal kapcsolatos könyvsorozata, 3 kötet:  Boutroux, Émile: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Ford.: Fogarasi Béla. Bp.,1914, MTA, 4+435 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;  Fabriczy Kornél kisebb dolgozatai. Ford.: Rózsaffy Dezső. Berzeviczy Albert bevezetésével, 16 képes melléklettel és 5 szövegképpel. Bp., 1915., MTA, 4+439 p.+XVI t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;  John Morley: Tanulmányok. Ford.: Tarnai János. Bp.,1916, MTA, VIII+320 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;
20677.

A Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalatának társadalomtudományi témákkal kapcsolatos könyvsorozata, 3 kötet:

Boutroux, Émile: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Ford.: Fogarasi Béla. Bp.,1914, MTA, 4+435 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;

Fabriczy Kornél kisebb dolgozatai. Ford.: Rózsaffy Dezső. Berzeviczy Albert bevezetésével, 16 képes melléklettel és 5 szövegképpel. Bp., 1915., MTA, 4+439 p.+XVI t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;

John Morley: Tanulmányok. Ford.: Tarnai János. Bp.,1916, MTA, VIII+320 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.;

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Öt nyelvű szótár. A magyar, német, angol és franczia és olasz nyelv szótára. Szerk.: Somogyi Ede. I-II. kötet. Bp., [1895.], Robicsek Zsigmond, 10+790 p.; 2+[791]-1580 p. Korabeli dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval.
20678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft