Arab-orosz szótár. Összeáll.: H. K. Baranov. Moszkva, 1957, Állami Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. / Arabic-Russian dictionary. Hardcover, with slightly damaged spine.
Mjácsina, Jekatyerina Nyikolajevna: A szuahéli nyelv. Moszkva, 1960, Keleti Irodalmi Kiadó. Orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1300 példányában. / Myachina, Ekaterina Nikolaevna: The Swahili language. In Russian language. Paperback. Published in 1300 copies.
Fekete, L[ajos]: Die siyaqat-schrift in der Türkischen finanzverwaltung. II. Band. Beitrag zur Türkischen Paläigraphie mit 104 Tafeln. Bibliotheca Orientalis Hungarica VII. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
[II. János Ádám liechtensteini herceg] Fürst Hans-Adam II. von Liechtenstein: Az állam a harmadik évezredben. Bp., 2011, Püski. Kiadói kartonált papírkötés.