Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 80

Bálint Jenő: Új világ. A mechanokrácia. Bp., 1944, Móricz Zsigmond Könyvkiadó Vállalat (May-ny.), 312 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
20703.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20704.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Arab-orosz szótár. Összeáll.: H. K. Baranov. Moszkva, 1957, Állami Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. / Arabic-Russian dictionary. Hardcover, with slightly damaged spine.
20705.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Perzsa-orosz szótár. I. kötet. Moszkva, 1970, "Szovjet Enciklopédia" Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. / Persian-Russian dictionary. Vol. 1. Hardcover, with slightly worn cover.
20706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vajda Mihály: A posztmodern Heidegger. Bp., 1993, MTA Könyvtár Lukács Archívuma - T-Twins - Századvég. Kiadói papírkötés, laza címlappal, kissé foltos borítóval.
20707.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Mjácsina, Jekatyerina Nyikolajevna: A szuahéli nyelv. Moszkva, 1960, Keleti Irodalmi Kiadó. Orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1300 példányában. / Myachina, Ekaterina Nikolaevna: The Swahili language. In Russian language. Paperback. Published in 1300 copies.
20709.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20710.

Kikiáltási ár:
800 Ft

[II. János Ádám liechtensteini herceg] Fürst Hans-Adam II. von Liechtenstein: Az állam a harmadik évezredben. Bp., 2011, Püski. Kiadói kartonált papírkötés.
20711.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft