Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
20242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Calixte Hudemann-Simon: Die Eroberung der Gesundheit 1750-1900. Europäische Geschichte. Frankfurt am Main, 2000, Fischer, 255+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20243.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fleischer Antal: Vizsgálatok a Kolozsvári M. kir. Tud. Egyetem vegytani intézetéből. 6, A cyansav vegyületek szöveti alkatáról. Bp., 1876. MTA. 16p.
20244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Elischer Gyula, thurzóbányai: Az anyaság higiénéje. Az Egészség Könyvtára I. köt. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 104 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel.
20247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pogány Béla: A fény. Bp., 1921. Pantheon. 1 t + 366p. Korabeli félvászon kötésben
20248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20249.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Coué Emil: "A couéizmus" Egészség és önfegyelmezés. Fordította, bevezetéssel és megjegyzésekkel elátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Bp., 1925, Novák Rudolf és Társa Kiadása. Papírkötésben, kijáró lapokkal, sérült lapszélekkel.
20250.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20251.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Peter Attila - Bill Gifford: Végigélni. A hosszú élet tudományos alapjai. Ford.: Novák Gábor. Bp., 2024, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20252.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Grész Leó: Algebra és geométria. Összefoglaló érettségi tételekkel, képlettárral, és differenciál-, és integrálszámítás elemeivel. Bp., 1934, Németh József. Átkötött félvászon kötés.
20253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft