Pogány Béla: A fény. Bp., 1921. Pantheon. 1 t + 366p. Korabeli félvász... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1500022/Pogany-Bela-A-feny-Bp-1921-Pantheon-1-t-plus-366p-Korabeli-felvaszon-kotesben~II3380806
3380806
20248
493
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Pogány Béla: A fény. Bp., 1921. Pantheon. 1 t + 366p. Korabeli félvászon kötésben
: bt