Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Földünk a Szaljut-6 fedélzetéről. A szovjet-magyar közös űrrepülés. Bioszféra-M programjának eredményei. Szerk.: Sefanovics Pál, Baj Attila, Farkas Bertalan, Sipos Sándor, Szilágyi Péter. Bp., 1983, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20229.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bacskay Miklós Tivadar: Vegyészeti titkok. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. + Kereskedelmi vegyészet. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. Bp.,1900-, Bacskay Miklós Tivadar, 223 p.;2+9-178+205-223 p. Félvászon-kötések, kopott borítókkal, az egyik gerince javított, a másik gerince hiányos, laza fűzésekkel, a második könyv kijáró lapokkal, valamint hiányzó lapokkal.
20231.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Migula, D. W.: Meeresalgen u. Armleuchter-Gewächse. Handbücher für die praktische naturwissenschaftliche Arbeit Band XV. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 91 p.+ X t.+ (3) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum,398+2 p.;327 p.+ XXXVII t. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20235.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

J.B.S. Haldane: Enzymes. London-New York-Toronto, 1930, Longmans, Green and Co. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Stekel, Dr. Wilhelm: Masken der Sexualität (Der innere Mensch). Wien, Verlag Paul Knepler. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Selye János 2 darab könyve. Álomtól a felfedezésig. 1974, Bp., Akadémiai, egészvászon kötés, sérült papírborítóval. Stressz distressz nélkül. Bp., 1976, Akadémiai, papírkötés.
20238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20239.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

6 db állatvilág témájú könyv és kiadvány: J. Benes - Z. Burian: Az ősidő állatai.; Jiri Felix: Kígyók.; David Attenborough: Utazás a múltba.; Gerald Durrell: A véznaujjú maki meg én. Madagaszkári mentőexpedíció.; Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell.... Egészség-könyvtár XXXI. köt.; Őshonos magyar állatok. Vegyes állapotban.
20241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft