https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Fodor László: Ábrázoló geometria I. - Az ábrázoló geometria elemei- A reáliskolák VI-VIII. osztálya számára - 816 ábrával. Az 1899. évi reáliskolai tanterv szerint átdolgozott második kiadás. Bp., 1901. Athenaeum. 220p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49) tulajdonosi névbejegyésével. Félvászon kötésben .
1
20254.

Dr. Fodor László: Ábrázoló geometria I. - Az ábrázoló geometria elemei- A reáliskolák VI-VIII. osztálya számára - 816 ábrával. Az 1899. évi reáliskolai tanterv szerint átdolgozott második kiadás. Bp., 1901. Athenaeum. 220p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49) tulajdonosi névbejegyésével. Félvászon kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Adolf Heß: Planimetrie. Berlin, 1920. Springer. 155p. Kiadói papírkötésben Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49) névbejegyzésével.
1
20255.

Adolf Heß: Planimetrie. Berlin, 1920. Springer. 155p. Kiadói papírkötésben Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49) névbejegyzésével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Joe Dispenza: Engedd el önmagad - ...és válj új emberré!. Bp., 2012, Édesvíz, kartonált papírkötés.
1
20256.

Dr. Joe Dispenza: Engedd el önmagad - ...és válj új emberré!. Bp., 2012, Édesvíz, kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lissek Rezső-Székely Gabriella: Madárpókok a terráriumban. Terrárium könyvek 1. 2000, Kitaibel, papírkötés, jó állapotban.
1
20257.

Lissek Rezső-Székely Gabriella: Madárpókok a terráriumban. Terrárium könyvek 1. 2000, Kitaibel, papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Botanikai Közlemények XIV. köt. Mágocsy-Dietz Sándor közreműködésével szerk.: Moesz Gusztáv. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
20258.

1915 Botanikai Közlemények XIV. köt. Mágocsy-Dietz Sándor közreműködésével szerk.: Moesz Gusztáv. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Takáts Annamária (szerk.): Parkinson-kór és egyéb mozgászavarok. Bp., 2001, Melania, papírkötés.
1
20259.

Takáts Annamária (szerk.): Parkinson-kór és egyéb mozgászavarok. Bp., 2001, Melania, papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Röll, M. F.: Lehrbuch der Pathologie und Therapie der Hausthiere. I-II. köt. [Egybekötve]. Wien, 1885, Wilhelm Braumüller, IX+(1)+719 p.; VIII+582 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal, korabeli intézményi bélyegzővel ("Königliche Preussische Militair Rossarzt-Schule").
1
20260.

Röll, M. F.: Lehrbuch der Pathologie und Therapie der Hausthiere. I-II. köt. [Egybekötve]. Wien, 1885, Wilhelm Braumüller, IX+(1)+719 p.; VIII+582 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal, korabeli intézményi bélyegzővel ("Königliche Preussische Militair Rossarzt-Schule").

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Elisée Reclus: A Föld. A földgömb életjelenségeinek leírása. 25 műlappal és 253 ábrával. Budapest 1879. K.M. Természettudományi Társulat. 640p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kis kopással.
1
20261.

Elisée Reclus: A Föld. A földgömb életjelenségeinek leírása. 25 műlappal és 253 ábrával. Budapest 1879. K.M. Természettudományi Társulat. 640p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kis kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Erdmann J. Eduard: A psychologia vázlata alapján tanításaihoz vezérfonalul írta Molnár Aladár. Pest, 1864, Osterlamm Károly. 144p. Korabeli félvászon kötésben kopással
1
20262.

Dr. Erdmann J. Eduard: A psychologia vázlata alapján tanításaihoz vezérfonalul írta Molnár Aladár. Pest, 1864, Osterlamm Károly. 144p. Korabeli félvászon kötésben kopással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Dr. Lux Elvira: Hát még nekem... Egy szexuálpszichológus emlékeiből. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia "Tippencs" (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20264.

Dr. Lux Elvira: Hát még nekem... Egy szexuálpszichológus emlékeiből. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia "Tippencs" (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db német nyelvű orvostudományi könyv: Arnsperger, Hans: Die Röntgenuntersuchung der Brustorgane und ihre Ergebnisse für Physiologie und Pathologie. Leipzig, 1909, F. C. W. Vogel, 6+(2)+263+(1) p.+ 24 (röntgenképek) t. Átkötött félvászon-kötésben jó állapotban. + Gocht, Hermann: Handbuch der Röntgen-Lehre zum Gebrauche für Mediziner. Stuttgart, 1914, Ferdinand Enke, XVI+494+(6) p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban. Dr. Parassin József tulajdonosi bélyegzőivel.
1
20265.

2 db német nyelvű orvostudományi könyv: Arnsperger, Hans: Die Röntgenuntersuchung der Brustorgane und ihre Ergebnisse für Physiologie und Pathologie. Leipzig, 1909, F. C. W. Vogel, 6+(2)+263+(1) p.+ 24 (röntgenképek) t. Átkötött félvászon-kötésben jó állapotban. + Gocht, Hermann: Handbuch der Röntgen-Lehre zum Gebrauche für Mediziner. Stuttgart, 1914, Ferdinand Enke, XVI+494+(6) p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban. Dr. Parassin József tulajdonosi bélyegzőivel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db orvosi könyv: Róna Sámuel: Venereás betegségek. Egyetemi előadásai fonalán orvosoknak és orvostanhallgatóknak írta - - . Bp., 1903, Dobrowsky és Franke, XI+(1)+485 p. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. + Imre József, ifj. - Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet. Bp., 1931, Studium, XII+370 p.+ 11 (részben színes) t. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. + Petényi Géza: A poliomyelitisről. Gyakorló Orvos Könyvtára 35. Bp., 1934, Petőfi Irodalmi Vállalat, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.
1
20266.

3 db orvosi könyv: Róna Sámuel: Venereás betegségek. Egyetemi előadásai fonalán orvosoknak és orvostanhallgatóknak írta - - . Bp., 1903, Dobrowsky és Franke, XI+(1)+485 p. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. + Imre József, ifj. - Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet. Bp., 1931, Studium, XII+370 p.+ 11 (részben színes) t. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. + Petényi Géza: A poliomyelitisről. Gyakorló Orvos Könyvtára 35. Bp., 1934, Petőfi Irodalmi Vállalat, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz