https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Than Károly: A kisérleti chemia elemei. I. köt.: Általános chemia és az elemi testek leírása. Számos fametszettel és egy színes táblával. Bp., 1897, szerzői kiadás (Franklin-ny.), XVII+(3)+879 p+ 1 (kromolitográfia) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Telbisz György).
1
20267.

Than Károly: A kisérleti chemia elemei. I. köt.: Általános chemia és az elemi testek leírása. Számos fametszettel és egy színes táblával. Bp., 1897, szerzői kiadás (Franklin-ny.), XVII+(3)+879 p+ 1 (kromolitográfia) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Telbisz György).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 4 kötete: Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások III. köt.; Czirer László: A műtéti javalatok.; Belák Sándor (szerk.): Rheumatológia.; Zoltán Imre - Frankl Sándor: Nőgyógyászati műtéttan. Bp., (cca 1930)-1949, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.
1
20269.

A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 4 kötete: Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások III. köt.; Czirer László: A műtéti javalatok.; Belák Sándor (szerk.): Rheumatológia.; Zoltán Imre - Frankl Sándor: Nőgyógyászati műtéttan. Bp., (cca 1930)-1949, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Wüllner, [Adolf] Adolph: Die Lehre von der Strahlung. Lehrbuch der Experimentalphysik Band 4. Leipzig, 1899, B. G. Teubner, XII+1042+(6) p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült gerinccel, belül jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Koczkás Gyula).
1
20270.

Wüllner, [Adolf] Adolph: Die Lehre von der Strahlung. Lehrbuch der Experimentalphysik Band 4. Leipzig, 1899, B. G. Teubner, XII+1042+(6) p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült gerinccel, belül jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Koczkás Gyula).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kovács György: A szívbetegségek és azok gyógyítása. Bp., [1939], Tolnai, 123+(5) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban. + Klemperer, [Georg] György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Thein János. Korányi Sándor előszavával. Bp., 1919, Mai Henrik és Fia, 4 sztl. lev.+ 338 p. Hatodik, teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes borítóval, az elülső szennylap sérült, helyenként lapszéli foltokkal, Dr. Freyler Károly tulajdonosi bélyegzőivel.
1
20272.

Dr. Kovács György: A szívbetegségek és azok gyógyítása. Bp., [1939], Tolnai, 123+(5) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban. + Klemperer, [Georg] György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Thein János. Korányi Sándor előszavával. Bp., 1919, Mai Henrik és Fia, 4 sztl. lev.+ 338 p. Hatodik, teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes borítóval, az elülső szennylap sérült, helyenként lapszéli foltokkal, Dr. Freyler Károly tulajdonosi bélyegzőivel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bugár-Mészáros Károly:Az érbetegségek diagnostikája kór- és gyógytana. Kiadói papírkötésben, 269p. Felvágatlan.
1
20273.

Bugár-Mészáros Károly:Az érbetegségek diagnostikája kór- és gyógytana. Kiadói papírkötésben, 269p. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. II. köt. Ford.: Török Aurél és Entz Géza. Bp., 1884., K. M. Természettudományi Társulat, VII+5+436 p. Első magyar kiadás. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón címkenyomokkal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.
1
20274.

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. II. köt. Ford.: Török Aurél és Entz Géza. Bp., 1884., K. M. Természettudományi Társulat, VII+5+436 p. Első magyar kiadás. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón címkenyomokkal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illustrirte Naturgeschichte des Pflanzenreiches. Für die unteren Classen der Mitttelschulen. Bearbeitet Dr. Alois Pokony. Prag, 1871, Friedrich Tempsky, 4+VII+1+231 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a szennylapokon és a táblák belsején ceruzás bejegyzésekkel, néhány illusztrációt kiszíneztek, néhány ceruzás bejelöléssel.
1
20275.

Illustrirte Naturgeschichte des Pflanzenreiches. Für die unteren Classen der Mitttelschulen. Bearbeitet Dr. Alois Pokony. Prag, 1871, Friedrich Tempsky, 4+VII+1+231 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a szennylapokon és a táblák belsején ceruzás bejegyzésekkel, néhány illusztrációt kiszíneztek, néhány ceruzás bejelöléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Würzburg, Arthur: Medicinische Bibliographie und Anzeiger zum Centralblatt für die gesammte Medicin (Klinische Medicin, Chirurgie und Gynäkologie). Bearbeitet von - - . Vierter Jahrgang. Leipzig, 1886, Breitkopf & Härtel, XLVI+(2)+316 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. Dr. Tauffer Vilmos (1851-1934) szülész, nőgyógyász, egyetemi tanár bélyegzőivel.
1
20276.

Würzburg, Arthur: Medicinische Bibliographie und Anzeiger zum Centralblatt für die gesammte Medicin (Klinische Medicin, Chirurgie und Gynäkologie). Bearbeitet von - - . Vierter Jahrgang. Leipzig, 1886, Breitkopf & Härtel, XLVI+(2)+316 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. Dr. Tauffer Vilmos (1851-1934) szülész, nőgyógyász, egyetemi tanár bélyegzőivel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Venetianer Pál: Csillagórák a tudományban. A molekuláris biológia diadalútja a Nobel-díjak tükrében. A szerző, Venetianer Pál (1935-) biológus, biokémikus, kutatóprofesszor által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Medicina, 319 p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20277.

Venetianer Pál: Csillagórák a tudományban. A molekuláris biológia diadalútja a Nobel-díjak tükrében. A szerző, Venetianer Pál (1935-) biológus, biokémikus, kutatóprofesszor által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Medicina, 319 p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
1
20278.

Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Koelsch, Adolf: Würger im Pflanzenreich. Stuttgart, 1912, Kosmos, Gesellschaft der Naturfreunde, 103+(9) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
20279.

Koelsch, Adolf: Würger im Pflanzenreich. Stuttgart, 1912, Kosmos, Gesellschaft der Naturfreunde, 103+(9) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, szép állapotban
1
20280.

Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz