Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 98

Webb Sidney és Beatrice: A szegénység problémája. Ford.: Kósa Miklós. Braun Róbert bevezető tanulmányával. Mesterművek. Bp., [1918], Révai, 221+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Félvászon-kötésben.
20355.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jacques Maritain et al.: Mi európaiak. Összeáll. és ford.: Just Béla. Bp., é.n. [193?], Vigilia, 156 p. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20356.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eva L. Corredor: Lukács After Communism. Interviews with Contemporary Intellectuals. Durham-London, 1997, Duke University Press, X+(2)+209 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20357.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

David Maclagan: Creation Myths. Man's Introduction to the World. (London, 1989), Thames and Hudson, 96 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Reza Nazari - Somayeh Nazari: Read and Write Persian Language in 7 Days. A Workbook and Step-by-Step Guide. Middletown (DE), 2017. Angol és perzsa nyelven. Kiadói papírkötés.
20359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4 db gazdasági, pénzügyi témájú könyv: Topolánszky Ádám: Lobbizás. Érdekek az előtérben.; Adrian Slywotzky: A profit művészete.; Kostyál Rezső - Kosztolányi Lászlóné - Pintér János: Agrárpénzügyek kézikönyve.; Steiner László - Vecsenyi János: Vezetésről gyakorló vezetőknek. Vegyes állapotban.
20360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20361.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Görög-magyar szótár a gimnázium olvasmányokhoz. Szerk.: Dr. Földy József. Pápa, 1931, Főiskolai-ny., 286+2+XIII+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
20362.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Fulton, Reginald: Hypnose und Suggestion. 12 Lehrbriefe zum Selbststudium des Hypnotismus, der Suggestion und des persönlichen Magnetismus. Wien-Leipzig, 1929, Schneider & Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
20363.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Enyedi György: Regionális folyamatok Magyarországon az átmenet időszakában. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
20364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Platonis Dialogi secundum Thraylli Tetralogias Dispositi. Vol. V. Ex Recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiaem 1852, Sumptibus et Typis B. G. Teubneri, XXVIII+442 p. Görög és latin nyelven. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
20365.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Plato: Republic. [Politeia = Állam.] Translated with an Introduction and Notes by Robin Waterfield. Oxford World's Classics. Bp.,2008,Oxford. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20366.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft