Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 98

Beszédvázlatok családvédelmi triduumra. Szerk.: Czapik Gyula. Bp., 1934, Korda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
20379.

Kikiáltási ár:
800 Ft

E. Blochet: Studies in the Pahlavi Grammar. Translated into English from original French by Pranabesh Sinha Roy. Kolkata,2005,The Asiatic Society. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a papírborító a vászonborítóhoz ragad, kissé dohos.
20380.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Demosthenes' Werke Dritter Theil: Die dritte Philippische Rede und Rede über die Chersonesische Frage. Griechisch und Deutsch mit kritischen und erklärenden Anmerkungen. Leipzig, 1856, Wilhelm Engelmann, 150 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.
20381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ausgewählte Reden des Demosthenes. Zweites Baendchen (XVIII.) Rede vom Kranze. (XX.) Rede Gegen Leptines. Leipzig, 1850, Weidmannsche Buchhanglung, 2+218 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
20382.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Platonis Euthydemus Protagoras. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1868, B. G. Teubneri,3+198 p. Görög nyelven. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20383.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Friedrich Nietzsche: Emberi, nagyon is emberi II. Bp., 2012, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20385.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kozári Gyula: Pascal. Tanulmányok. Az "Emberi okmányok" második kötete. Bp., 1914., Szent-István-Társulat, (Nagyvárad, Szent László-ny.), 1 t. +304+3 p. Átkötött félvászon-kötés.
20386.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Szalai Erzsébet: Oroszlánok és globalizáció. Kísérlet az 1998 tavaszán hatalomra került kormány szociológiai és szociálpszichológiai megközelítésére. Bp., 1999, MTA Politikai Tudományok Intézete - Új Mandátum, 158 p. Kiadói papírkötés.
20387.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G. Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, néhány lap tetjén ázásnyommal.
20388.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
20389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
20394.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft