Jerry Gaston: The Reward System in British and American Science. New York, 1978, John Wiley & Sons, XIII+(3)+204 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, in good condition, with worn dust jacket.
Richard Whately: Bacon's Essays: with Annotations. London, 1867, Longans, Green, Reader, and Dyer, XXIV+620+24 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó szennylap részben hozzáragadt a hátsó táblához.
[Zinovjev, Grigorij Jevszejevics] G. Sinowjew: Der Krieg und die Krise des Sozialismus. [A háború és a szocializmus válsága.] Wien, 1924, Verlag für Literatur und Politik, 667+(5) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, helyenként foltos lapokkal.
Comenius: Pampaedia. A "De rerum humanarum emendatione consultatio catholica ad genus humanum" IV. része. Ford.: Bollók János. Bibliotheca Comeniana IV. Sárospatak, 1992., Magyar Comenius Társaság, 125+1+8+II/1-2+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Helen Beebee - Christopher Hitchcock - Peter Menzies (szerk.): The Oxford Handbook of Causation. New York, 2009, Oxford University Press, XV+(1)+790 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, with dust jacket.
Jean Baudrillard: A rossz transzparenciája. Esszé a szélsőséges jelenségekről. Ford.: Klimó Ágnes. Bp., 1997, Balassi - BAE Tartóshullám - Intermedia, 147+(1) p. Kiadói papírkötés.
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. 1-2., 9-10., 11-12. Bände. Stuttgart, 1857-1859, Rieger, 441+1+389+1 p.; 388+1+2+378+1 p.; 2+405+1+398+2 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötések, a kötések elváltak a borítóktól, néhány lap kijár, egy előzéklap a kötése mentén javított.
Robert Musil: Der Mann ohne Eigenschaften. Remix. Hrsg. von Katherina Agathos und Herbert Kapfer. I-II. Bände. München, 2005-2004.,Bayerischer Rundfunk - Belleville Verlag - Der Hörverlag, 698 p. +20 CD. Német nyelven. A 2. kötetben 20 CD-vel. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói kartontok.
[Teghze-]Gerber Ferenc: A devalváció, különös tekintettel pénzügyi és közgazdasági viszonyainkra. Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás. Teghze-Gerber Ferenc (1872-1948) állami számvevőszéki főtiszt, egyetemi tanár az első világháború utáni Magyarország államcsőddel fenyegető gazdasági helyzetének pénzpiaci aspektusát elemzi és megoldásokat javasol, történelmi és kortárs példákra támaszkodva. Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés. Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya. Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.