Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 98

Jerry Gaston: The Reward System in British and American Science. New York, 1978, John Wiley & Sons, XIII+(3)+204 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, in good condition, with worn dust jacket.
20316.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Samuelis Werenfelsii, Opuscula Theologica, Philosophica Et Philologica... Lausanne, 1739. Sacr. Caes.& Cath Majest. 579 + 22 p. Korabeli erősen sérült egészbőr kötésben, foltos lapokkal.
20320.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

20321.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20323.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

20324.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Technikai elemzés egyszerűen I-III. Portfolio füzetek 01, 05, 06. H.n., 2007-2008. Net Média Zrt. 47+53+47 p. Kiadói papírkötés.
20325.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20326.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

20327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20328.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20329.

Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás.
Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés.
Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya.
Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Tamás Görgy - Virágh Iván: LADA 2104, 2105, 2107, 2108. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés.
20330.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft