Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 98

Waldner Károly: Gallicizmusok gyűjteménye. Rendhagyó és hiányos igék. Képletes kifejezések melyek alkalmazása a franciául tudó magyaroknak nehézséget okoz. Összeáll.: - -. Bp,[1940.], Cserépfalvi, 62 p. Kiadói papírkötés.
20407.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20408.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20409.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

20410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20411.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

20412.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Viski, Károly: Volksbrauch der Ungarn. Mit 32 Tafeln. (Übersetzung aus dem Ungarischen von Albert Hetényi-Heidelberg.) Bp., 1932., Verlag Georg Vajna & Co., (Druck der Athenaeum AG.), 200 + [2] p. Egyetlen kiadás. Népszerűsítő tanulmánykötet a magyarországi népszokásokról, oldalszámozáson belül 32 egész oldalas fényképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, javított kiadói illusztrált papír védőborítóban,
20413.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20415.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20416.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20417.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20418.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft