Johann Baptist Hardtmuth: Das Abendglöcklein. Wien, 1860, A. Pichler's Witwe & Sohn, 4+186+2 p.+1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Ottlik Éva).
P.Temesi József: Tanúságtétel liliommal, vérrel. Egy gyári munkáslány élete és vértanúsága. Bp., é.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. 125+7 p. Kiadói papírkötés.
Lelki Tükör. Rövid utasításokkal a gyónó ifjúság számára. Szatmárnémeti, 1904, (Stephaneum-ny.), 1 t.+ 63+(1) p. Második, átdolgozott kiadás. Egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, koszos lapokkal, bejegyzésekkel.
Endrődy László: "Szeretettel, szenvedéssel." Kilenced a lelki előhaladásra isten szolgája, Kaszap István példája nyomán. Bp.,1942.,"Kaszap István Lapja". Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.