Könyvek: Vallás

Tételek száma: 96

Johann Baptist Hardtmuth: Das Abendglöcklein. Wien, 1860, A. Pichler's Witwe & Sohn, 4+186+2 p.+1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Almásy József: A tízparancsolat a közéletben. Bp., 1942, Árkádia, 199+(5) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
20711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Ottlik Éva).
20712.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Edmund Hardy: Indische Religiongeschichte. Sammlung Göschen. Leipzig, 1898, G. J. Göschen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
20714.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Willibord Verkade: Istenkeresés. (Die Unruhe zu Gott.) Egy szerzetes festőnek emlékírásai. Ford.: Kádár Titusz. Bp., 1923, Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés, szakadt címlappal, későbbi ajándékozási sorokkal (1960 Sólyom esperes.)
20715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ágoston Károly: Mária hű leánya. Imakönyv. Eperjes, 1894, Kósch Árpád. Kiadói egészvászon kötés, sérülésekkel.
20716.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Belon Gellért: Jézus lelkülete. Bp., 2005, Magyar Máltai Szeretetszolgálat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20717.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

P.Temesi József: Tanúságtétel liliommal, vérrel. Egy gyári munkáslány élete és vértanúsága. Bp., é.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. 125+7 p. Kiadói papírkötés.
20718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lelki Tükör. Rövid utasításokkal a gyónó ifjúság számára. Szatmárnémeti, 1904, (Stephaneum-ny.), 1 t.+ 63+(1) p. Második, átdolgozott kiadás. Egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, koszos lapokkal, bejegyzésekkel.
20719.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jacques Le Goff: Assisi Szent Ferenc. Ford.: Szilágyi András. Bp., 2002, Európa, 212+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
20720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Endrődy László: "Szeretettel, szenvedéssel." Kilenced a lelki előhaladásra isten szolgája, Kaszap István példája nyomán. Bp.,1942.,"Kaszap István Lapja". Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
20721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft