https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 96

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1940 Schematismus Venerabilis Cleri Archidioecesis Strigoniensis pro anno reparatae salutis bissextili 1940. Bp., (1940), Typis Societatis Sancti Stephani. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1
20734.

1940 Schematismus Venerabilis Cleri Archidioecesis Strigoniensis pro anno reparatae salutis bissextili 1940. Bp., (1940), Typis Societatis Sancti Stephani. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyfalusy Lajos: Takáts Márton érseki helynök Kalocsán. Kiadványok Jézustársasága Magyarországi Történetéhez. Tanulmányok 20. Bp., 1942., Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 26 p. Kiadói papírkötés, régi bélyegzéssel, foltos.
1
20735.

Nagyfalusy Lajos: Takáts Márton érseki helynök Kalocsán. Kiadványok Jézustársasága Magyarországi Történetéhez. Tanulmányok 20. Bp., 1942., Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 26 p. Kiadói papírkötés, régi bélyegzéssel, foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Walter Gyula: Jubileumi emlékfüzér. Dr. Majer István czimz. püspök, pápai präletus, egyszergom-főszékesegyházi kanonok, ált. érseki helynök, a jeles Lipót- és a vaskoronarendek lovagja, bekebelezett hittudor stb. stb. az országszerte tisztelt István Bácsi forradalmi műveinek jegyzéke. 1835-1885. Írói jubileuma alkalmából összeáll. és közli Dr. - - Esztergom, 1885, Buzárovits Gusztáv, 24 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
20736.

Walter Gyula: Jubileumi emlékfüzér. Dr. Majer István czimz. püspök, pápai präletus, egyszergom-főszékesegyházi kanonok, ált. érseki helynök, a jeles Lipót- és a vaskoronarendek lovagja, bekebelezett hittudor stb. stb. az országszerte tisztelt István Bácsi forradalmi műveinek jegyzéke. 1835-1885. Írói jubileuma alkalmából összeáll. és közli Dr. - - Esztergom, 1885, Buzárovits Gusztáv, 24 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevőknek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
20737.

A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevőknek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,94
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.
1
20738.

Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tresánszky Vilmos: Pál apostol és a megszentelődés. Bp., (1938). Magvető Könyvkereskedés. Ragasztott papírkötésben, foltos lapokkal.
1
20739.

Tresánszky Vilmos: Pál apostol és a megszentelődés. Bp., (1938). Magvető Könyvkereskedés. Ragasztott papírkötésben, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[A Szent Ferenc rend története II. kötet] Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben
1
20740.

[A Szent Ferenc rend története II. kötet] Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lovik Sándor-Horváth Pál (szerk.): Hívők, egyházak ma Magyarországon. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
20741.

Lovik Sándor-Horváth Pál (szerk.): Hívők, egyházak ma Magyarországon. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schematismus Cleri Archi-Dioecesis Colocensis et Bacsiensis ad Annum Christi 1875. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Holmeyer, XVI+130 p. Kartonált papírkötésben, sérült, szétváló gerinccel, kissé foltos lapokkal.
1
20742.

Schematismus Cleri Archi-Dioecesis Colocensis et Bacsiensis ad Annum Christi 1875. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Holmeyer, XVI+130 p. Kartonált papírkötésben, sérült, szétváló gerinccel, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Felix Tátrai: Mehr Klarheit! Gedanken über den Prohászka-Kultus in Ungarn. hn., én., nyn., 55 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
1
20743.

Felix Tátrai: Mehr Klarheit! Gedanken über den Prohászka-Kultus in Ungarn. hn., én., nyn., 55 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,94
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frenkl Thurzó Tibor (szerk.): Ha Isten nem volna. Egyház és állam másfél évtizede a Magyar Köztársaságban. Az interjúkat készítette és a bevezető esszét írta: Szále László. Bp., 2005, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
20744.

Frenkl Thurzó Tibor (szerk.): Ha Isten nem volna. Egyház és állam másfél évtizede a Magyar Köztársaságban. Az interjúkat készítette és a bevezető esszét írta: Szále László. Bp., 2005, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Imre Lajos: Aranylánc. Elmélkedések konfirmándusok számára. H.n., 1939, k.n., 134+(2) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 800 példányban.
1
20745.

Imre Lajos: Aranylánc. Elmélkedések konfirmándusok számára. H.n., 1939, k.n., 134+(2) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 800 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz