Könyvek: Vallás

Tételek száma: 96

Ludovico Lercher: Institutiones Theologiae Dogmaticae. Volumen Primum: De vera religione. De Ecclesia Christi. De traditione et scriptura. Oeniponte [Innsbruck], 1927., Feliciani Rauch,X+658 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20698.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lill András: Hullámjáték. DEDIKÁLT! Bp., 1932., (Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó tábla belsején sérült papírborítással.
20699.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kapi Béla: Békesség. Elmélkedések és imádságok. Bp., 1928, Méhner-féle Imakönyvkiadóvállalat (Franklin-ny.), 510+(2) p. Aranyozott egészbőr-kötésben, jó állapotban, a címlapon 1942-es ajándékozási bejegyzéssel, sérült hártyapapír védőborítóban. Kissé viseltes, sérült kartontokban.
20700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ernst Bloch filozófus 2 db vallási-teológiai témájú kötete: Atheismus im Christentum. Zur Religion des Exodus und des Reichs. Frankfurt, 1980, Suhrkamp. Német nyelven. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban. + Thomas Münzer als Theologe der Revolution. Frankfurt, 1985, Suhrkamp. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20701.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dauner József: A karitasz lángjai. (A Szt. István Bazilika Pléb. Karitasszervezet működése. DEDIKÁLT példány! Bp.,(1932.),Buschmann F. utódai, 1 t.+172 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20702.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szendrei János: Vallás és művészet. Katolikus Kultúrkönyvtár VII. Bp., 1925, Magyar Kultúra (Pallas-ny.), 56 p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. + Benyik György (szerk.): Világi közösség, vallási közösség. Szegedi Nemzetközi Biblikus Konferencia. Szeged, 2004, JATEPress. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
20703.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Franz Hartmann: Die Bhagavad Gita. Das Lied von der Gottheit oder die Lehre vom göttlichen Sien. Leipzig, 1919, Max Altmann, XVI+148 p. Dritte und Vierte Auflage. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
20704.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Reök Iván: A csodálatos gyógyulások és az orvosi tudomány. Bp., 1944, Evangéliumi Könyvkiadó. 16. p. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró szakadásokkal, jó állapotban. A téelhez tartozik egy 1865-ben kelt egyetemi orvosi könyvtárból kölcsönzésről szóló feljegyzés, beazonosítandó aláírással, apró szakadással
20705.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pirigyi István: A görögkatolikus magyarság története. Nyíregyháza, 1982, Görögkatolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötés.
20706.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Clairvauxi Szent Bernát: Evezz a mélyre! - - műveiből elmélkedési anyag. Összegyűjtötte és ford.: Golenszky Kandid. Bp., 1944, Korda R.T., 1 t.+ 206 p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20707.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Richard Müller - Alfons Pausch - Jutta Pausch: Máté, a vámszedőből lett apostol. A vám- és pénzügyőrök védőszentje. Ford.: Rátki Emőke. hn., én.,VIVA Média Holdig. Kiadói kartonált papírkötés.
20708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

B. Pap István: A belmisszió hősei. Bp., 1912, Prot. Irodalmi Társaság, sérült egészvászon kötés.
20709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft