https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
1
21192.

Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aletta Vid: E mái nap szül.Bp., 2003, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
1
21193.

Aletta Vid: E mái nap szül.Bp., 2003, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés.
1
21194.

Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Der Backfisch. Kulturbilder aus dem Simplicissimus Bd. 7. München, [1908], Albert Langen. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, egy hiányzó lappal.
1
21195.

Der Backfisch. Kulturbilder aus dem Simplicissimus Bd. 7. München, [1908], Albert Langen. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, egy hiányzó lappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Playboy nagyinterjúk. A magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Szerk.: Radnai Péter, Bus István. Bp., 2006, MAP Magazine. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
1
21196.

Playboy nagyinterjúk. A magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Szerk.: Radnai Péter, Bus István. Bp., 2006, MAP Magazine. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1
21197.

Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lányi András: Egy örömóda titkos záradéka. Bp., 1990, "Egészség" Alkoholmentes Rehabilitációs Egyesület. Lányi András (1948?) író, filozófus, filmrendező, a Szabad Kezdeményezések Hálózata (az SZDSZ elődje), a Védegylet egyik alapítója által Szabó György műkritikusnak, művészeti írónak DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés
1
21198.

Lányi András: Egy örömóda titkos záradéka. Bp., 1990, "Egészség" Alkoholmentes Rehabilitációs Egyesület. Lányi András (1948?) író, filozófus, filmrendező, a Szabad Kezdeményezések Hálózata (az SZDSZ elődje), a Védegylet egyik alapítója által Szabó György műkritikusnak, művészeti írónak DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült vászonnal.
1
21199.

Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült vászonnal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hász Erzsébet: Kiűzetés. A szerző, Hász Erzsébet (1955- ) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Ister. Kiadói papírkötés.
1
21200.

Hász Erzsébet: Kiűzetés. A szerző, Hász Erzsébet (1955- ) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Ister. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.
1
21201.

Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés
1
21202.

Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1
21203.

Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
5
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz