Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

21168.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

21169.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21170.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21171.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21172.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány tollas bejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
21173.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21174.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
21175.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21176.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21177.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szenes Erzsi: Fehér kendő. Versek. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21178.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21179.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft