Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

Győrffy László: Az aluljáró. A szerző, Györffy László (1940-2009) színész, író, publicista által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1990,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
21095.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Chak István: Amima. Avantgarde verseskötet. A szerző, Chak István (1953-) által által DEDIKÁLT példány! Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21096.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21097.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Henri Bergson: Idő és szabadság. Szeged, 1990. Universum Kiadó REPRINT kiadása! Kiadói sérült, foltos papírkötésben.
21098.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gion Nándor: Testvérem, Joáb. (Újvidék), 1968. Forum Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
21099.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Garai Gábor: Delfin és medúza. (Dedikált!) Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) Kossuth-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21100.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21101.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Diego Marani: Új finn nyelvtan. Ford. Lukácsi Margit. (Bp.), 2013, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
21102.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
21103.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
21104.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Gyárfás Endre: Hosszú útnak pora. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
21105.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

András László 3 darab könyve: Alapos gyanú, Titkos küldetés, Halott teve. Egyik könyv sarkán égésnyommal.
21106.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft