Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20950.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szamosi János: Az austriai egyetemek haladása tíz év alatt. (1868-1877) és egy pillantás a magyar egyetemekre. A szerző, Szamosi János (1840-1909) bölcseleti doktor, egyetemi tanár, által Réthy Mór (1846-1925) matematikus, fizikus részére DEDIKÁLT példány. Kolozsvár, 1879, Stein János, 31 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány!
20951.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Z. Molnár László - Molnár Jenő: Tűz a kaszinóban. A szerelem és szerencse játéka 3 felvonásban. 1943, a szerzők kiadása, kopott papírkötés, felvágatlan lapokkal, foltos borító.
20952.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20953.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20954.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
20955.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20956.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20957.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bársony István: A rab király szabadon. Bp., 1902, Magyar Hírlap. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20958.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I. Bp., 1937, Révai. Kiadói félvászon kötés, laza gerinc, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20959.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Maximilian Eyth: Küzdelem a piramisért. Technikai regény. Az ifjuság számára átdolgozta (ford.): Pogány Kázmér. Bp., 1922, Szent István-Társulat, 357+(3) p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
20960.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lakatos-Jenei: Bártfay László naplójából I. 1838-1841. Irodalmi Múzeum IV. Bp., 1969. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20961.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft