Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

21252.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21253.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21254.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21255.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

M. Tullii Ciceronis Epistolarum ad diverso (familiares vulgo vocant) Libri XVI. Christophorus Cellarius recensivit... Libri XVI. Lipsiae, 1749. Io. Frid. Gleditschii. 10 sztl lev. 855p. (52). Korabeli, kissé sérült bordázott egészbőr kötésben.
21256.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

[Az első akadémiai német magyar szótár] Magyar és német zsebszótár 1-2. rész (Teljes). Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Antal Mihály ügyelése alatt. Szerk.: Vörösmarty Mihály, és Schedel [Toldy]Ferenc. Az előszó Vörösmarty Mihály, és Schedel [Toldy] Ferenc Budán, 1835-1838., Magyar Kir. Egyetem-ny., VIII, 790p. 1sztl lev. ; 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli gerinc vignettás egészvászon kötésben, jó állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel. Ritka!
21257.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft