Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 426

21156.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Karácsony Sándor 2 műve: Ki-ki világítson a maga helyén. Karácsony Kiskoszmályon. Bp., 1938-1939, Exodus. Kiadói papírkötések.
21158.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21159.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Vas Gereben: Dixi. Korrajz. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása X. kötet. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
21160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Márai Sándor: Válás Budán. Bp.,én.,Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21161.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21162.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Móricz Zsigmond: Szerelem IV.-V. - - egyfelvonásosai. Csiribiri. A bétsi Susanna. Groteszk. A báróné gulyása. é.n., Légrády, papírkötés, borítón folttal, szakadással.
21164.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21165.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
21166.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21167.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft