Garbai Imre: Tilinkó a szélben. Versek. Rádfalva, 1931. [A szerző kiadása] (Cserni-nyomda, Siklós). 64 p. Egyetlen kiadás. Garbai Imre (sz. 1898) felső-baranyai református lelkész verseskötete természeti, szerelmi és istenes témákat váltogat. Az első borítón régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, keretdíszes, enyhén foltos kiadói borítóban. Jó példány. Ritka.
Vas Gereben: Dixi. Korrajz. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása X. kötet. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
Vas István: Tengerek nélkül. Tanulmányok. (Dedikált!) Vas István összegyűjtött munkái 4. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Vas István (1910-1991) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.