Kertész Manó: Szállok az úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. A könyv tipográfiáját és fametszetű díszeit Reiter László rajzolta. Bp.,[1933.], Révai, 4+214+1 p. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.