Pogány Géza. Exorcismus (Ördögűzés) I. Hiteles jelentés a Wemdingi Kapucinus Kolostorban 1891. évi júl. 13 és 14-én történt ördögkiűzésről. Az illfurti ördögi megszállás és kiűzés. A Szt. Mihály-i (Dél Afrika) Germana Kaffer leány megszállása és megszabadítása és több más korunkbeli hiteles csodaeset vázlatos leírása. 10 képpel. Budapest, 1925. Szerző (Apostol nyomda). 107 + [1] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítékban. Sérült borító, sérült lapok.
France, Anatole: Jacques Tournebroche vagyis Nyársforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Arthur. Hincz Gyula rajzaival. Békéscsaba, [1948], Tevan. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. A szerző, Kányádi Sándor (1929-2018) Kossuth-díjas erdélyi magyar költő által DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Móricz Zsigmond: Kapitalista a tanyán. Hét elbeszélés. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső művészi munkája. Nemzeti Könyvtár 67. szám. Bp.,é., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos, két kijáró lappal, a borítón címkével.