Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,(1948.),Új Idők, 184 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó 4 lap foltos. Benne az eredeti, sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóval.
20819.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Berkesi András: A szenvedély csapdái. Budapest, 1995. Nótárius Könyvkiadó (Alföldi Nyomda Rt., Debrecen). [3]-309 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Sándornak, csavargó barátomnak nagy szeretettel: Berkesi András. 995. VI. 9." Fűzve, enyhén megtört gerincű, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20820.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pozsonyi Anna: Ének a hegyen. Elbeszélések. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 112 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20821.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20823.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20824.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

20825.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20826.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20827.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20828.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Michael von Albrecht: A római irodalom története I. köt. Bp., 2003, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20829.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20830.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft