Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,(1948.),Új Idők, 184 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó 4 lap foltos. Benne az eredeti, sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóval.