Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

20963.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
20964.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20965.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20966.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20967.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Schatz Róbert: Magyar-Esperanto zsebszótár. Bp., 1910, Kókai Lajos. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20968.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20969.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Erdélyi József: Eb ura fakó. Bp. (1938.) Kelet Népe. 58 l. Fűzve, kiadói borítékban szétvált fűzéssel. Első kiadás.
20970.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Loósz István: Szemelvények a kurucvilág költészetéből Szerkesztette - - Bp. 1904. Franklin-Társulat 180 l. Félvászon kötésben, borítón ceruzás firkával
20971.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Nyolcvan éves az Oscar-díj. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
20972.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20973.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj! A szerző, Ágoston Vilmos (1947-2022) író, esszéíró, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
20974.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft