Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

21035.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

4 db könyv (közte 3 dedikált): Zentai László: A csúcsok megközelítése. Bp., 1995, Xénia. A szerző által DEDIKÁLT. Kijáró címlappal. + Páskándi Géza: Az árnyékfejtők. Bp., 1988, Szabad-Tér. A szerző által DEDIKÁLT. + Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. A szerző által DEDIKÁLT. + Görgey Gábor: Megírhatatlan történet. Bp., 1999, Ferenczy Könyv- és Lapkiadó. Vegyes állapotban.
21036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jámborné Balog Tünde 3 dedikált kötete: Árapály a Vizes utcán; Utazások a labirintusban; Az én kalendáriumom. Bp., Széphalom Könyvműhely/Liget Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés.
21037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dénes Tibor 2 könyve: Budapest nincs többé Budapesten. + Az ember milyen volt? München, 1980-1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
21038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db emigráns kiadású könyv: Monoszlóy Dezső: Aranymecset. München, 1973, Aurora Könyvek. + Duray Miklós: Tegnap alighanem bolondgombát etettek velünk. Szivárvány Könyvek 4. Chicago, 1983, Framo Publishing. + Berkessy Ferenc: A barátom Bonifác. München, é.n., HERP. Kiadói papírkötés.
21039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. + Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben. Bukarest, 1972-1975, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21040.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Traditional russian fairy tales.reflected in laquer miniatures. Szentpétervár, 2009, Yarky Gorod, kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. A kötet olyan orosz meséket tartalmaz, melynek jelenetei jellemzően megjelennek a klasszikus orosz lakkfestett műtárgyakon.
21041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik, módosított és bővített kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal.
21042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db könyv: Francois Mauriac: Mammon. Ford.: Husztiné Révhegyi Rózsa. Bp., [1938], Franklin-Társulat, 210+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, fakó gerinccel. + Thomas Daring: Mammon. Kincsvadászok a huszadik században. Ford.: Halasi Andor. Bp., [1938], Singer és Wolfner, 269+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21043.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benedek Elek emlékkönyve. Szerk.: Lengyel László. Bp., 1990, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. + Benedek Elek: A jégpáncélos vitéz. Vál. és szerk.: Kemény András. (Bp., 2004), Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
21044.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szerb Antal: Gondolatok a könyvtárban. Sajtó alá rendezte és a bevezető tanulmányt írta: Kardos László. Bp.,1946, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft