Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

21023.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Závada Pál 2 db kötete: Jadviga párnája. Bp., 1999, Magvető. Változatlan utánnyomás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. + Milota. Bp., 2002, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
21024.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 3 kötet: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek.; Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, részben foltos borítókkal.
21025.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21026.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. 528 p. Számos képpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, címlapon apró javított szakadással, néhány lapon ceruzás jelülésekkel és jegyzetekkel, néhány kevés lapon lapszéli folttal.
21028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói szecessziós, aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, előzéklap nélkül
21029.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jeske-Choinski Tivadar: Alkonyat felé. Történeti elbeszélés Marcus Aurelius császár idejéből. I-II. köt. Veszprém, 1898, Egyházmegyei Könyvnyomda, 340 p.; 337 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
21030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21031.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Thomas Mann: Doktor Faustus / A Doktor Faustus keletkezése. Bp., 2002, Európa. 821 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
21032.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21034.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft