Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

20951.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20952.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20953.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

No Kredit Szabadegyetem - A Könyv. Bp., 2014, Attention. Kiadói papírkötés.
20954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
20955.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20956.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20957.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Lehr Albert magyarázataival. Bp., 1922., Franklin. Átkötött egészvászon-kötés. + Arany János: Toldi estéje. Magyar Könyvtár 87-88. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött egészvászon-kötés.
20958.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vadász Lajos: Terike és a közérdek. (Bp., 1942, Hungária-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos.
20959.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
20960.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20961.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20962.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft