Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

20927.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20928.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20929.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1859 Budapesti Szemle.VI. köt. Szerk.: Csengery Antal Pest, 1859. Herz János.241p. Papírkötésben foltos lapokkal
20930.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1990. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20931.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Győriványi Sándor: A Kisgazdapárt regénye a kezdetektől napjainkig. Változó VILÁG Könyvtár 5.Bp., é.n. Útmutató Kiadó. Kiadói, kopottas papírkötésben.
20932.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20933.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20934.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sándor Imre: Boldogság... Novellák. Bp., 1918, Pallas, 1930+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20935.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20936.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20937.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fazekas Mihály: Élni akarok. Versek. Iscserekov András fametszeteivel. (Dedikált.) Pápa, 1937. Irodalmi és Művészeti Társaság (Pápai Főiskolai Nyomda). 42 + [6] p. Dedikált: ,,Nelly néninek igaz szeretettel és kézcsókkal: Misu. Bp. 1937. dec. 17.'' Oldalszámozáson belül Iscserekov András négy egészoldalas fametszetével. A rendes kiadáson kívül bibliofilek számára 20 számozott példány is készült. Fűzve, enyhén sérült, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20938.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft