https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bán Mór: Hunyadi. I. könyv: A Hajnalcsillag fénye. Bp., é.n., Gold Book. Tizenegyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító hátoldalán ár átsatírozva, jó állapotban.
1
21047.

Bán Mór: Hunyadi. I. könyv: A Hajnalcsillag fénye. Bp., é.n., Gold Book. Tizenegyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító hátoldalán ár átsatírozva, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Lőrinc: Vers és valóság. Bizalmas adatok és megfigyelések. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21048.

Szabó Lőrinc: Vers és valóság. Bizalmas adatok és megfigyelések. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Lőrinc: Emlékezések és publicisztikai írások. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1
21049.

Szabó Lőrinc: Emlékezések és publicisztikai írások. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borges, Jorge Luis: A titkos csoda. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés.
1
21050.

Borges, Jorge Luis: A titkos csoda. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kosztolányi Dezső: Tükörfolyosó. Magyar írókról. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1
21051.

Kosztolányi Dezső: Tükörfolyosó. Magyar írókról. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé foltos lapokkal.
1
21052.

Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sem-Sandberg, Steve: Kiválasztottak. 2018, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
21053.

Sem-Sandberg, Steve: Kiválasztottak. 2018, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
21054.

Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kodolányi János: A vas fiai. I-II. köt. Kodolányi János művei. Bp., [1940], Athenaeum, 359 p.; 355 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.
1
21055.

Kodolányi János: A vas fiai. I-II. köt. Kodolányi János művei. Bp., [1940], Athenaeum, 359 p.; 355 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., 1941, Dante, 453 p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, ajándékozási bejegyzéssel.
1
21056.

Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., 1941, Dante, 453 p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, ajándékozási bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Márai Sándor 2 műve: Mágia. Bp., 1941, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kis ázásnyommal. + A hang. Sértődöttek I. köt. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1
21057.

Márai Sándor 2 műve: Mágia. Bp., 1941, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kis ázásnyommal. + A hang. Sértődöttek I. köt. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
K. Pintér Tamás: Egy építész vázlatkönyvéből. Törökországi rajzok. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
1
21058.

K. Pintér Tamás: Egy építész vázlatkönyvéből. Törökországi rajzok. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz