Nyomtatványok

Tételek száma: 407

cca 1910-1920 Róma látványosságai, 7 db fekete-fehér fotónyomat, változó állapotban, részben sérült, ázott, 23,5x18 cm
17894.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1911 Miskolcz t. h. j. f város hivatalos értesítője 44p.
17895.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1912 Budapest, Grand Hotel Hungária dekoratív, francia nyelvű menükártyája, 17x11 cm
17896.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17897.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1914-1916 5 db képes újság az I. világháború híreivel. egy 1933 -as Magyarsággal
17898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916-1928 A régi Pest és Buda lakóházai. Foerk Ernő vezetésével felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 49 tábla vári és egyéb lakóházak terveivel, részletivel, kapualjaival. + 8 p. szöveg. Nem teljes, de így is érdekes építészeti témájú anyag 27x22 cm
17899.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1917 Budapest, Hotel Pannonia szálloda német nyelvű újévi üdvözlőlapja, 16,5x11,5 cm
17900.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1913 Nagybecskerek, Torontál politikai napilap XLII évf. okt. 6. sz., számos hirdetéssel, kissé foltos és kissé sérült
17901.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1914 Pálinkás Béla- Majoros Károly: Falu végén, színes ablak opálüvegből, terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Ofszet, lapméret 21x26 cm
17902.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm
17903.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.
17904.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1915-1959 Vegyes meghívók, 5 db + 1 db menükártya
17905.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft