1913 Isten igéje, népies szentírás-magyarázó folyóirat. I. évf. 19. és 20. szám. Felelős szerkesztő: Masznyik Endre. Pozsony, 1913, Wigand K. F. könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, borítón apró felületi ésrülésekkel (feltehetően címke okozta), máskülönben jó állapotban.
1914 A "Budapest" album-naptára. 1914. XXXV. évf. Szerk.: Gara József. Bp., 1914, Wodianer F. és Fiai. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és kissé foltos borítóval, kissé sérült és kissé foltos gerinccel, előzéklapon és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon apró sérüléssel, néhány lapon apró foltokkal.
cca 1910 3 db turisztikai képes leporelló: Amsterdam, Dresden, Milano. Kiadói, részben szecessziós kötésben, részben sérült, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel.
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 40x25 cm körül