Nyomtatványok

Tételek száma: 407

1906 Az S. M. Kaiserin Auguste Victoria személyszállótó hajó két klf étlapja / 2 menu cards of the ship Kaiserin Auguste Victoria
17882.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1907 a Honi Ipar a munkaadók lapja c. lap VIII. évf 7. szám. 40p. Sok reklámmal
17883.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Trieste / Trieszt, album 20 db fekete-fehér képpel, szecessziós papírborítóval, 12x18 cm
17884.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1910 Vasárnapi Újság 57. évf, 52 sz., dec. 25., szecessziós divatképekkel és reklámokkal, kissé foltos
17885.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910-1930 Ricordo di Venezia, leporelló fekete-fehér képekkel (közte egy panorámakép), kopott, foltos borítóval
17886.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910-1940 11 db fejléces levél tétel
17887.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
17888.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913 Isten igéje, népies szentírás-magyarázó folyóirat. I. évf. 19. és 20. szám. Felelős szerkesztő: Masznyik Endre. Pozsony, 1913, Wigand K. F. könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, borítón apró felületi ésrülésekkel (feltehetően címke okozta), máskülönben jó állapotban.
17889.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1914 A "Budapest" album-naptára. 1914. XXXV. évf. Szerk.: Gara József. Bp., 1914, Wodianer F. és Fiai. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és kissé foltos borítóval, kissé sérült és kissé foltos gerinccel, előzéklapon és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon apró sérüléssel, néhány lapon apró foltokkal.
17890.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910 3 db turisztikai képes leporelló: Amsterdam, Dresden, Milano. Kiadói, részben szecessziós kötésben, részben sérült, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel.
17891.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
17892.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 40x25 cm körül
17893.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft