https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 407

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1938 Wicküler Küpper Braurei Ag Wuppertal. sörfőzde működési szabályzata 16p. / Brewery operating regulations
1
18002.

1938 Wicküler Küpper Braurei Ag Wuppertal. sörfőzde működési szabályzata 16p. / Brewery operating regulations

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel
1
18003.

1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938 Meghívó P. Uzdóczy Zadravecz István ny. tábori püspök úr protektorsága alatt álló Corporatio Thicia 1938. évi februrár hó 26-án szombaton este 9 órai kezdettel a Tisztviselő Kaszinó ...rendezendő zártkorű táncestélyére. Névre szóló borítékkal.
1
18004.

1938 Meghívó P. Uzdóczy Zadravecz István ny. tábori püspök úr protektorsága alatt álló Corporatio Thicia 1938. évi februrár hó 26-án szombaton este 9 órai kezdettel a Tisztviselő Kaszinó ...rendezendő zártkorű táncestélyére. Névre szóló borítékkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1938 Nemzeti Front Magyarszocialista Néppárt sokszorosított körlevele, meghívója Rajniss Ferenc beszédére, Bozó Gyula szegedi grafikusművész címezve. Nagyon érdekes, átnézésre érdemes anyag!
1
18005.

cca 1938 Nemzeti Front Magyarszocialista Néppárt sokszorosított körlevele, meghívója Rajniss Ferenc beszédére, Bozó Gyula szegedi grafikusművész címezve. Nagyon érdekes, átnézésre érdemes anyag!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1938 Magyar szentek, 12 db-os szentkép-sorozat, a Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége kiadása, eredeti borítékban, 11x8 cm
1
18006.

1938 Magyar szentek, 12 db-os szentkép-sorozat, a Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége kiadása, eredeti borítékban, 11x8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1939 Meghívó a "Turul Szövetség" zuglói egyetemi és főiskolai "Petőfi" Bajtársi Törzse által rendezett Táncestélyre, Bp., Park Szálló, 1939. feb. 1. Eredeti borítékkal, a boríték és a meghívó sarkán hiánnyal.
1
18007.

1939 Meghívó a "Turul Szövetség" zuglói egyetemi és főiskolai "Petőfi" Bajtársi Törzse által rendezett Táncestélyre, Bp., Park Szálló, 1939. feb. 1. Eredeti borítékkal, a boríték és a meghívó sarkán hiánnyal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1939 Meghívó a "Szepesi Egyesület" Szepesi Báljára, 1939. jan. 14. Eredeti sérült borítékkal, feladószelvénnyel, a boríték egy részé a meghívóhoz ragadt.
1
18008.

1939 Meghívó a "Szepesi Egyesület" Szepesi Báljára, 1939. jan. 14. Eredeti sérült borítékkal, feladószelvénnyel, a boríték egy részé a meghívóhoz ragadt.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1939 Regnum Marianum Egyetemi Szövetség meghívója a Britannia-Szállóban rendezett Regnum-teára, 1939. feb. 1., eredeti sérült borítékkal.
1
18009.

1939 Regnum Marianum Egyetemi Szövetség meghívója a Britannia-Szállóban rendezett Regnum-teára, 1939. feb. 1., eredeti sérült borítékkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 Magyar anyák naptára, kiadja: Országos Stefánia Szövetség
1
18010.

1939 Magyar anyák naptára, kiadja: Országos Stefánia Szövetség

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva
1
18011.

1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Grafológus automata. 126264 sz. magyar szabadalom. Bp., [1939], Athenaeum, 7+(1) p. + 20 db melléklet hártyapapíron. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, a hártyapapírokon néhány sérüléssel.
1
18012.

Grafológus automata. 126264 sz. magyar szabadalom. Bp., [1939], Athenaeum, 7+(1) p. + 20 db melléklet hártyapapíron. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, a hártyapapírokon néhány sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.
1
18013.

1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz