1939-1943 Kalocsai Kollégium. A Kalocsai Jézustársasági Szt. István Gimnázium lapja, 2 db szórványszám: 1939 március, 55. sz. és. 1943. április, 58. sz. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítókkal.
cca 1940 Erdély kérése a magyar társadalomhoz. Kolozsvári Wesselényi Lövészegylet felhívása az egylet támogatására. + Gábor Áron szoborbizottság felhívása
cca 1940 Pest és Buda látképe a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület alapítása idejében / A Vármegyeháza, a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület első otthona. Bp., Klösz-ny., kissé sérült, 2 sztl. lev., 23,5x16,5 cm