1956 Hungary's Fight for Freedom by the editors of Life. A Special Reports in Pictures. Ed.: Henry R. Luce. New York, Time Life, 94+2 p. Angol nyelven.
1958 Sínek között. A KPM Vasúti Főosztály irodalmi körének lapja. IV. évf. 4. sz., 1958. november. Benne többek közt Rakovszky József: Lenin c. verse, Ludwig Rohbock metszeteinek reprodukciói, stb. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, 96 p. Megjelent 1000 példányban.
1958 A Time magazin januári száma, címlapon az 1957-os év emberével, Nyikita Hruscsovvall. Kanadai kiadás. Kissé sérült papírborítóval / 1958 Time magazine with the man of the year, Khruschew
1962 Historic Houses, Castles & Gardens in Great Britain and Ireland. Angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi tájékoztató kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, 76 p. + 1963 A British Council levele Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth- és József Attila-díjas író, újságíró, politikus részére