cca 1930 Renault Tourisme az autógyárat bemutató képes reklám nyomtatvány 2 p. / cca 1930 Renault Tourisme picture advertising print showing the car factory 2 p.
cca 1930 Vágyaink albuma. A Tündérvásár Nagymagyarországért gyűjtőalbum. Benne összesen 30 táblán összesen 180 képpel. Zsinórfűzésű mappa, foltos borítóval, a borítón bejegyzéssel, feliratozva.
1930-1931 A szegedi m. kir. állami faipari szakiskola értesítője az 1929-30., ill. az 1930-31. tanévről (2 db). Szeged, Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt.-ny., 10+(6) p.; 14 p. Kiadói tűzött papírkötés.
cca 1930-1940 20 db 1945 előtti színházzal, filmmel, rádióval foglalkozó képes újság, mind hiánytalan (1 db A Hét, 1 db Színház és Divat, 2 db Színházi Magazin, 1 db Képes Krónika, 4 db Rádió Élet, 11 db Délibáb)
cca 1930-1940 Pataki-féle képes tanórarend, 2 db különböző (repülős, magyar népviseletek), kitöltetlen, minimális lapszéli sérülésekkel, 29,5x20 cm és 31,5x23 cm
1931 Pesti Hírlap Vasárnapja 53. évfolyama. 1-27. számok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, néhány kijáró és sérült lappal, néhány kevés lap hiányzik.