https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 407

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.
1
17930.

cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927 Vásári értesítő. Elkövette: Barbarits Lajos. IV. Évfolyam, páratlan szám. (1927. december hó.) Nagykanizsa, 1927. (Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat Rt.) 10 p. A Vásári Értesítő a nagykanizsai Keresztény Jótékony Nőegylet által szervezett karácsonyi vásáron terjesztett humoros időszaki kiadvány, szabadáras termék, melynek bevételét a vásári tombola bevételéhez hasonlóan jótékony célra fordították. Dokumentumunk ismerteti a Nőegylet az évi vásári programját, illetve humoros cikkeket közöl. Az utolsó oldalakon korabeli apróhirdetések. Hajtogatva, borító nélkül. Jó állapotú lap. Ritka.
1
17931.

1927 Vásári értesítő. Elkövette: Barbarits Lajos. IV. Évfolyam, páratlan szám. (1927. december hó.) Nagykanizsa, 1927. (Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat Rt.) 10 p. A Vásári Értesítő a nagykanizsai Keresztény Jótékony Nőegylet által szervezett karácsonyi vásáron terjesztett humoros időszaki kiadvány, szabadáras termék, melynek bevételét a vásári tombola bevételéhez hasonlóan jótékony célra fordították. Dokumentumunk ismerteti a Nőegylet az évi vásári programját, illetve humoros cikkeket közöl. Az utolsó oldalakon korabeli apróhirdetések. Hajtogatva, borító nélkül. Jó állapotú lap. Ritka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 Budapesti Közlöny 282. sz., 1928. dec. 12., 10 p.
1
17932.

1928 Budapesti Közlöny 282. sz., 1928. dec. 12., 10 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928-1936 Képes Pesti Hírlap 25 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rajta korabeli híres személyek, politikusok fotóival, korabeli eseményekkel.
1
17933.

1928-1936 Képes Pesti Hírlap 25 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rajta korabeli híres személyek, politikusok fotóival, korabeli eseményekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1928-2018 Vegyes meghívó tétel, 20 db
1
17934.

1928-2018 Vegyes meghívó tétel, 20 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929 A Nemzet vértanúinak 1918-1919 emlékműve javára történt adakozások kimutatása, valamint a vértanúk névjegyzéke. 2 nyomtatványon
1
17935.

1929 A Nemzet vértanúinak 1918-1919 emlékműve javára történt adakozások kimutatása, valamint a vértanúk névjegyzéke. 2 nyomtatványon

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
7
 
1929 A Debreceni m. kir. Tisza István Tud. Egyetem területén felállítandó Tudományegyetem internátusról szóló előadói jelentés.4 p. hozzá kép képmelléklet
1
17936.

1929 A Debreceni m. kir. Tisza István Tud. Egyetem területén felállítandó Tudományegyetem internátusról szóló előadói jelentés.4 p. hozzá kép képmelléklet

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929 A Bankár c. gazdasági lap II. évf, 2. szám. 16p.
1
17937.

1929 A Bankár c. gazdasági lap II. évf, 2. szám. 16p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.
1
17938.

1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 "Fiúk! Éljen a klikkrendszer? Szavazzatok a Szentandrássy-pártra!" röplap, szakadással
1
17939.

cca 1930 "Fiúk! Éljen a klikkrendszer? Szavazzatok a Szentandrássy-pártra!" röplap, szakadással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 2 db növényképeket ábrázoló német mappa, szép feliratozott növényábrázolással kb 40 db kép saláták vadzöldségek, házi növények 20x35 cm
1
17940.

cca 1930 2 db növényképeket ábrázoló német mappa, szép feliratozott növényábrázolással kb 40 db kép saláták vadzöldségek, házi növények 20x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 3 db száma: 1930 8. évf 3-4. szám, 1937. 15. évf, 1936 16. évf. . Szerk. Szabó István, Csánki Dezső . Bp. 1930-38, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, az első szám sérült,
1
17941.

Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 3 db száma: 1930 8. évf 3-4. szám, 1937. 15. évf, 1936 16. évf. . Szerk. Szabó István, Csánki Dezső . Bp. 1930-38, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, az első szám sérült,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz