Nyomtatványok

Tételek száma: 407

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
17870.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 A magyar nemzet függetlenségi nyilatkozata, a Magyar Nemzet Története facsimile melléklete, hajtva, (4) p.
17871.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900 München im Bild. H.n., é.n., Monachia (Hermann Tietz). Fekete-fehér müncheni látképekkel, utcarészletekkel gazdagon illusztrált. Kiadó harántalakú, zsinórfűzésü papírkötésben, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos borítóval és részben foltos lapokkal.
17872.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló 27 db fekete-fehér képpel (közte egy panorámakép), sérült gerinccel, 22x16,5 cm
17873.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17874.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Magyar czímeres emlékek. - Monumenta Hungariae Heraldica. Közli: Fejérpataky László II. füzet Bp., 1902, A Magyar Tudományos Akadémia támogatásával kiadja a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság. (Franklin ny. - Ullmann József [ny.]). 68, [4]p.,+ 25 t (Címerrajzok) Kötés nélkül, lapok alja kissé sérült.
17875.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1902 Mehler Ede: Egyiptológiai tanulmányok a chronológia köréből. Értekezések. Magyar Tudományos Akadémia, 12p
17876.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1903 Emléklapok az Iparosok Mária-gyülekezetének második évéről 42p
17877.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1903 (Besztercebányai) Havi szemle. Szépirodalmi, tudományos és művészeti folyóirat. III. évf. 3., 6., 7. számok litografált címlappal
17878.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

17879.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1903-1904 Zászlónk. Ifjusági Lap. Kiadja a Regnum Marianum. II. évf. Bp., 1904, Stephaneum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17880.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17881.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft