Nyomtatványok

Tételek száma: 407

1881 Catalogus codicum Bibliothecae Universitatis R. Scientiarum Budapestinensis 155p. Sérült, szétvált fűzéssel.
17846.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17847.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1883 A keszthely-dobogói sírmező leletei. 18 tábla, közötte 3 db látkép, a többi a leleltekről készült rajz Galba Károly keze által Weinwurm kiadásában. 30x36 cm Ismeretlen kiadás. Kötés nélkül, egy lap kissé sérült. Dobogó, Zala vmegyében, Keszthelytől Ny-ra emelkedő domb, melyben nagy mennyiségü sirt ástak fel. 1879 óta Lipp Vilmos keszthelyi premontr. gimn. igazg. rendszeres ásatásokat rendezett itt s 1882-ig 2034 sirt bontott fel s 4000-nél több ezüst-, bronz-, vas-, csont- és agyagtárgyat, valamint tömérdek sok üveg-, agyagkő- és borostyánkő-gyöngyöt gyüjtött. A nagy temető korát a IV. sz. végére v. az V. elejére teszik s avar eredetünek tartják
17848.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1884, 1943 2 db halotti értesítő a Nánássy család tagjairól.
17849.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1884-1885 Nefelejcs szépirodalmi emlék-lapok, jelenből a jövőnek. III. évf. 3. és 7. számok. Pápa, 1884. nov. 1. és 1885. jan. 1. Pápa, Debreczeny Károly-ny., kissé foltos lapokkal, 17-24, 49-52 p.
17850.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1884 Koszorú. A Petőfi Társaság Heti Közlönye. szerkeszti Szana Tamás. II. kötet, teljes második félév bekötve. Korabeli sérült papírkötésben. Savas lapok széle néhol töredezett.
17851.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.
17852.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1890 Szántóvetők Lapja I. évf. 2. szám. 10p.
17853.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra, 2 db francia színházi témájú illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Az egyiken kis lapszéli sérüléssel, kissé koszos lapok, lapméret: 28x21 cm és 29,5x21 cm
17854.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
17855.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17856.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra Comique - Une Danseuse dans Don Pedro. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 29,5x21 cm
17857.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft