Nyomtatványok

Tételek száma: 407

Pesti Hírlap 1842 október 13-i száma, illetve 2 lap az előző számból. 717-728p. Foltos, szakadt.
17822.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 1-2. füzet   Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 159 p. + [4] + 207 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben foltos lapokkal Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
17823.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

17824.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

17825.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1857-1867 régi újságok, össz. 6 db: Nemzeti Képes Újság, 1863, 18. sz.; Hölgyfutár, 1863, 28. sz.; Vasárnapi Ujság, 1857.II.1., benne Petőfi István írása bátyjáról ("Ujabb adatok Petőfi Sándor gyermekkoráról"); Bolond Miska, 1864, 35. sz.; Magyarország és a Nagyvilág, 1869, 8. sz.; Fővárosi Lapok, 1867, 168. sz.; vegyes, többségében jó állapotban
17826.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1859 ,,Anno domini millesimo ...", templom részletrajzok (könyvmelléklet). Litográfia, papír, jelzett: Ny. Rohn A., Pest, 1859. Hajtott, jó állapotban, 21,5x28 cm
17827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17828.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

17829.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

17830.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Magyar Sion. Egyháztörténelmi havi folyóirat. Szerkeszti és kiadja Knauz Nándor. Negyedik évfolyam. Esztergom, 1866. Horák Egyed. 480 p. Korabeli, aranyozott félvászon-kötésben, márványozott lapszéllel.
17831.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat.szórványszámok, harmadik évfolyam 2., 4., 5. Ötödik évfolyam: 1., 2., 4., 6-12.füzetek  Esztergom, 1866-67 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
17832.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1867 Hazánk s a külföld. Szépirodalmi, ismeretterjesztő és társaséleti képes heti közlöny. [III. évf.], 13-23,25-32. számok, összesen 19 szám. Szerk.: Szokoly Viktor. Pest, 1867, Emich Gusztáv, 4+193-208; 209-221, 225-240; 241-256;257-272;273-288,289-304;305-320,321-336,337-352,353-368;385-400, 401-416;417-432;433-448;449-464; 465-480,481-496;497-512 p.  Gazdag, izgalmas fametszetű képanyaggal, közte Rusz Károly (1811-1899) grafikus képeivel illusztrált. Izgalmas magyar vonatkozású helyszínek képeivel, 1848/49-es eseményekre vonatkozó írásokkal, 48/49-es katonatisztek, tábornokok portréival, párizsi világkiállítás képeivel, koronázásra vonatkozó írásokkal és képekkel. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, kijáró lapokkal, sérült, hiányos lapokkal (303/304,319/320, 335/336, 350/351, 367/368, 399/400, 463/464, 479/480), két lapon bejegyzésekkel (314, 315.)
17833.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft