Nyomtatványok

Tételek száma: 407

1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
17990.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Ábrahám Márton Legendás Hagada. Új magyar fordítással, bőséges magyarázatokkal, a micraimi kivonulás történetével a szájhagyomány és a midrasi legenda irodalom nyomán írta --. (Kecskemét), (1937). (Ábrahám Márton). 70+(2) p. A legendák illusztrációit Král Ervin festőművész, a fejléceket Katona Béla grafikus készítette. Kiadói, félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
17991.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1937 A Magyar Merkur társadalmi, várospolitikai és közgazdasági riportok. szerk: Mikes Ottó IV: évf. 7. szám.
17992.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1937 Magyar Cigányzenészek Országos szövetsége díszelőadásra szóló meghívó 4p.
17993.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1937 Városok lapja várospolitikai hetilap főszerk: Lukács Péter. XXII. évf. 15. szám. benne cikk a Horthy Miklós híd átadásáról,
17994.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1937 Franciaország-Párizs utazási tétel, össz. 27 db, közte turisztikai autóútvonalak prospektus (art deco borítóval), az 1937-es párizsi világkiállítással kapcsolatos tájékoztatók, térkép, menetrendek, stb. Vegyes állapotban.
17995.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1937 Vállalkozók lapja. LVIII. évf 31.. szám
17996.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1937-1945 3 db naptár, közte 1939-es angol nyelvű idegenforgalmi naptár, színes képekkel. Változó méretben és állapotban.
17997.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1938 A Keszthelyi M. Kir. Gazdasági Akadémiai Athletikai Club Országos Gazdász Bajnoki versenyeinek programmja. 15p. Hajtásnyommal
17998.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17999.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1938 A Nemzeti családvédelem c. lap a Magyar Családvédelmi Szövetség hivatalos folyóiratának I. évf. 4. szám. 16p.
18000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
18001.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft