1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
Ábrahám Márton Legendás Hagada. Új magyar fordítással, bőséges magyarázatokkal, a micraimi kivonulás történetével a szájhagyomány és a midrasi legenda irodalom nyomán írta --. (Kecskemét), (1937). (Ábrahám Márton). 70+(2) p. A legendák illusztrációit Král Ervin festőművész, a fejléceket Katona Béla grafikus készítette. Kiadói, félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
cca 1937 Franciaország-Párizs utazási tétel, össz. 27 db, közte turisztikai autóútvonalak prospektus (art deco borítóval), az 1937-es párizsi világkiállítással kapcsolatos tájékoztatók, térkép, menetrendek, stb. Vegyes állapotban.
1938 A Búvár c. tudományos folyóirat teljes évfolyama, IV. évf. 1-12. sz., 1938. január-december. Felelős szerk. és kiadó: Dr. Cavallier József. Bp., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.