1922 Meghívó a hadirokkantak és hadiözvegyek részére épülő, Fót-Újfalunak nevezett ,,Suum Cuique" telep első házcsoportjának Horthy Miklós kormányzó által tartandó ünnepélyes felavatására, terv- és alaprajzokkal, illetve az ünnepély programjával. Hajtásnyommal, kivágásból eredő kisebb hiánnyal, 2 sztl. lev.
1924-25 A Budapest VIII. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola értesítője. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
1925 Ma Este. Képes heti revü. III. évf. 34-40. sz. Korabeli egészvászon kötésben, a többek közt Schönberger Armand és Csabai Ékes Lajos által rajzolt papírborítókat bekötötték, sérült gerinccel, kopott borítóval első néhány lap foltos, néhány kevés lapon apró sérülésekkel, kisebb szakadásokkal.