Nyomtatványok

Tételek száma: 407

4 db nyomtatvány: Baktay Ervin: A Keletázsiai művészeti múzeum kiállítása, Hazafias Népfront Tamási járás programja, Csatkai Endre: Debreceni könyvkötőlegények Sopronban. Tóth András: Az Egyetemi könyvtár Fejér György igazgatósága alatt. + 1 hiányos nyomtatvány
18195.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db levélboríték rajzolt bélyegekkel és bélyegzésekkel (mail art?) 23x18 cm
18196.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Papír restaurátor tétel: Nagy doboznyi régi papír a XVIII. századtól a XX század elejéig. Üres merített papírok, ívek, borítékok, néhány egész és félbőr könyvtábla, levélpapírok, kartonok, stb
18197.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Egy nagy ládányi régi és ritka könyv, nyomtatvány, folyóirat töredékes, sérült, hiányos példányai. Nagyrészt XIX. sz-i kiadások, Történelem, helytörténet, jogtörténet. Több szerző által dedikált címlapokkal. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
18198.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Első évi folyam. szerkesztik és kiadják: a papneveldei tanárok. Első évfolyam: március, június, október, . Második évfolyam február, novenber, harmadik évfolyam 7., 8., . Negyedik évfolyam 1., 5., 12., Myolcadik évf. 7. 9., IX. évf 5., 10., 11., 12., XV. évf 12. XVIII. évf 5. füzetek  Esztergom, 1887-1904 Horák Egyed, Buzárovits. Kiadói papíborítóval, vegyes állapot, főleg az első számok rosszz állapotban.
18199.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tolnavármegye VIII. évf. 23. sz., Szekszárd, 1898. jún. 5. Reprint kiadás. Kiadja a Városvédő és Szépítő Egyesület, Szekszárd (Babits Mihály Megyei Művelődési Központ Sokszorosító üzeme-ny.), 12 p. Tűzve, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. Megjelent 500 példányban.
18200.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

8 db régi, nemesi címeres névjegykártya, közte Dr. petróczi Petróczy Miklósné marczinfalvi Drisnyei Hermin, olgyai Olgyay Leventéné, stb.
18201.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10 db régi szentkép, közte litho is
18202.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fotózással, fényképezéssel kapcsolatos ismertetők, Agfa, Altissa, Wanaus, stb., 5 db
18203.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
18204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1988 Dr. Horn Gyula mint külügyminiszter ültetőkártyája
18205.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tájak, tanyák, tornyok. Vajnai János rajzai. 25 db fekete-fehér reprodukció, képeslap formátumban. Kissé sérült kiadói papírborítóban, 14x10 cm
18206.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft